سوالات متداول

چطور با ویکت آنلاین شیرجه بزنیم؟؟؟

خیلی ساده شهر مورد نظر مون رو انتخاب میکنیم و استخر ها و مجموعه های آبی اون شهر رو میبینیم و از درصد تخفیف های بلیط هاشون مطلع میشیم.
بعد کافیه که وارد صفحه هر استخر و مجموعه آبی بشیم و به نرم افزار بگیم با چند نفر داریم میریم خوش بگذرونیم، بعد از مشخص شدن تعداد نفراتمون، کافیه که روز و ساعت حضورمون رو انتخاب کنیم، اون موقع وصل میشیم به درگاه بانک و با دادن شماره کارت و رمز دوممون، یک خرید ساده، آسان، امن و لذت بخش رو تجربه میکنیم و آنلاین شیرجه میزنیم!!!
بعد از انجام تمامی مراحل خرید، نرم افزار یک کد بلیط به شما میده (پیامک میشه به همان خطی که باهاش ثبت نام کردی) که همون بلیط شماست، کافیه وقتی رفتی استخر گوشیتو که کد بلیط ویکت توش درج شده، مثل علامت میتی کمون بگیری و بری حالشو ببری

پشیمون شدیم چکار کنیم؟؟؟
اگه از خرید پشیمون شدیم یا خواستیم یک موفع دیگه از بلیط استخر استفاده کنیم، کافیه که وارد پنل کاربری نرم افزارمون بشیم و کنسل کردن خرید رو بزنیم، حساب ویکت مون شارژ میشه و هر موقع که بخواهیم میتونیم ازش استفاده کنیم.

می تونیم واسه رفیقامون هم خرید کنیم؟؟؟
اگه با ما میان که کافیه اون ها رو هم جزء تعداد نفرات خرید حساب کنیم، اگر هم که خودشون میخوان برن کافیه که کد بلیط رو بهشون بدیم تا برن حالشو ببرن!!!

 

آیا میتونیم استخر و یا مجموعه آبی خودمونو به ویکت اضافه کنیم؟؟؟
بله چرا که نه
از طریق فرم تماس با ما توی وب سایت و نرم افزار ویکت درخواست بدین، باقیش با ما